ZOZNAM PRIPRAVOVANÝCH AGILITY PRETEKOV

11.
Feb
Lord of the Winter III 2022/2023
Termín: 11.2.2023 - 12.2.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Jari Suomalainen (FI), Mark Fonteijn (NL), Roman Hajnala (SK)
Povrch: umelá tráva
4.
Mar
Lord of the Winter IV 2022/2023
Termín: 4.3.2023 - 5.3.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Alexander Beitl (DE), Neil Ellis (GB), Iveta Lukáčová (SK)
Povrch: umelá tráva
19.
Mar
Marcové jumping skúšky 2023
Termín: 19.3.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Iveta Lukáčová (SK)
Povrch: umelá tráva
25.
Mar
Marcové agility skúšky 2023
Termín: 25.3.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Roman Lukáč (SK)
Povrch: umelá tráva
9.
Apr
Aprílové skúšky 2023
Termín: 9.4.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Roman Hajnala (SK)
Povrch: umelá tráva
15.
Apr
Kvalifikačné preteky I. 2023
Termín: 15.4.2023 - 16.4.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Karel Havlíček (CZ)
Povrch: umelá tráva
6.
May
Kvalifikačné preteky II. 2023
Termín: 6.5.2023 - 7.5.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Esa Muotka (FI)
Povrch: umelá tráva
20.
May
Májové skúšky 2023
Termín: 20.5.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia:
Povrch: umelá tráva
27.
May
Kvalifikačné preteky III. 2023
Termín: 27.5.2023 - 28.5.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Isabella Stefl (AT)
Povrch: umelá tráva
4.
Jun
Storm Cup & Oldies Cup 2023
Termín: 4.6.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Sonja Frick (AT)
Povrch: umelá tráva
18.
Jun
Letný agility špeciál 2023
Termín: 18.6.2023
Miesto: Kynologický klub Rona, Krásna, Košice
Organizátor: PSIE CENTRUM POZITIV
Rozhodcovia: Anita Szilágyi (HU)
Povrch: tráva
19.
Aug
Sunny Race RS & Otvorené Majstrovstvá Slovenska austrálskych plemien 2023 a 19. Majstrovstvá Slovenska Border kólií
Termín: 19.8.2023 - 20.8.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Jūratė Miliūnaitė (LT), Petra Vyplelová (CZ)
Povrch: umelá tráva
1.
Sep
Majstrovstvá Slovenska detí a mládeže v agility 2023
Termín: 1.9.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Iveta Lukáčová (SK), Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva
23.
Sep
Majstrovstvá Slovenska v agility 2023
Termín: 23.9.2023 - 24.9.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Andres Virtanen (FI), Sonja Mladek (AT)
Povrch: umelá tráva
18.
Nov
Shepapote Cup 2023
Termín: 18.11.2023 - 19.11.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Yujiro Michael Kawabata (JP)
Povrch: umelá tráva