ZOZNAM UKONČENÝCH AGILITY PRETEKOV

9.
Oct
Majstrovstvá Slovenska v Agility 2021 & MSRDaM 2021
Termín: 9.10.2021 - 10.10.2021
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Karel Havlíček (CZ)
Povrch: umelá tráva
3.
Oct
Skiperácke skúšky 3.10.2021
Termín: 3.10.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
26.
Sep
Septembrové skúšky 2021
Termín: 26.9.2021
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Margaréta Kolevová (SK)
Povrch: umelá tráva
25.
Sep
Skiperácke skúšky 25.09.2021
Termín: 25.9.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
19.
Sep
Skiperácke skúšky 19.09.2021
Termín: 19.9.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
18.
Sep
Nitrianske svetové preteky 2021 / WOC 2022 warm up
Termín: 18.9.2021
Miesto: Areál MKK Nitra Mesto
Organizátor: AK NITRA
Rozhodcovia: Pavol Roháček (SK)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
12.
Sep
Skiperácke skúšky 12.09.2021
Termín: 12.9.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
12.
Sep
CASSOVIA OPEN 2021
Termín: 12.9.2021
Miesto: Kynologický klub Rona, Krásna, Košice
Organizátor: PSIE CENTRUM POZITIV
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva
11.
Sep
Drobné Dobré Skúšky
Termín: 11.9.2021
Miesto: Betliarska ul., Bratislava, cvičisko ADP
Organizátor: Agility Dobrý pes
Rozhodcovia: Iveta Lukáčová (SK), Roman Lukáč (SK)
Povrch: tráva
11.
Sep
Skiperácke skúšky 11.09.2021
Termín: 11.9.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
5.
Sep
Skiperácke skúšky 05.09.2021
Termín: 5.9.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
4.
Sep
Skiperácke skúšky 04.09.2021
Termín: 4.9.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
29.
Aug
Hoopility preteky v Lazanoch
Termín: 29.8.2021
Miesto: Cvičisko AK Lazany
Organizátor: AK Lazany
Rozhodcovia: Margaréta Kolevová (SK)
Povrch: tráva
29.
Aug
Skiperácke skúšky 29.08.2021
Termín: 29.8.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
28.
Aug
Skiperácke skúšky 28.08.2021
Termín: 28.8.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
21.
Aug
Sunny Race RS & Otvorené Majstrovstvá Slovenska málopočetných plemien 2021 a 17. Majstrovstvá Slovenska Border kólií
Termín: 21.8.2021 - 22.8.2021
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Wolfgang Tieber (AT), Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva
14.
Aug
10. Ročník Východňarských agility pretekov
Termín: 14.8.2021 - 15.8.2021
Miesto: Areál ŠK-Severan
Organizátor: ŠK-SEVERAN
Rozhodcovia: Pavol Roháček (SK)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
14.
Aug
Skiperácke skúšky 14.08.2021
Termín: 14.8.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
7.
Aug
Letný agility špeciál 2021
Termín: 7.8.2021
Miesto: Kynologický klub Rona, Krásna, Košice
Organizátor: PSIE CENTRUM POZITIV
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
1.
Aug
Augustové skúšky 2021
Termín: 1.8.2021
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva
31.
Jul
Skiperácke skúšky 31.7.2021
Termín: 31.7.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
25.
Jul
Skiperácke skúšky 25.7.2021
Termín: 25.7.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
11.
Jul
Júlové skúšky 2021
Termín: 11.7.2021
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: umelá tráva
10.
Jul
Hafíkovske mini skúšky 2021
Termín: 10.7.2021
Miesto: Cvičisko AK&KK Hafík Bratislava
Organizátor: AK&KK Hafík Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Roháček (SK)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
10.
Jul
Skiperácke skúšky 10.7.2021
Termín: 10.7.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
3.
Jul
Skiperácke skúšky 3.7.2021
Termín: 3.7.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
27.
Jun
Skiperácke skúšky 27.06.2021
Termín: 27.6.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
26.
Jun
Júnové skúšky 2021
Termín: 26.6.2021
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: umelá tráva
22.
Jun
Mini skúšky vol. 5
Termín: 22.6.2021
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Roman Lukáč ml. (SK)
Povrch: umelá tráva
18.
Jun
Agility DISco Games 2021
Termín: 18.6.2021 - 20.6.2021
Miesto: Cvičisko AK Lazany
Organizátor: AK Lazany
Rozhodcovia: Tomáš Glabazňa (CZ), Roman Hajnala (SK), Grétka Kolevová (SK)
Povrch: tráva
13.
Jun
Psí Juniáles 2021
Termín: 13.6.2021
Miesto: Rozhanovce, futbalové ihrisko MFK
Organizátor: PSIE CENTRUM POZITIV
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva
13.
Jun
Skiperácke skúšky 13.06.2021
Termín: 13.6.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
12.
Jun
Drobné Dobré Skúšky
Termín: 12.6.2021
Miesto: Betliarska ul., Bratislava, cvičisko ADP
Organizátor: Agility Dobrý pes
Rozhodcovia: Roman Lukáč ml. (SK), Juraj Ruža (SK)
Povrch: tráva
6.
Jun
Skiperácké skúšky 6.6.2021
Termín: 6.6.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
5.
Jun
Storm Cup 2021
Termín: 5.6.2021
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Iveta Lukáčová (SK), Roman Hajnala (SK)
Povrch: umelá tráva
30.
May
Skiperácké skúšky 30.5.2021
Termín: 30.5.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
29.
May
Skiperácké skúšky 29.5.2021
Termín: 29.5.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
23.
May
Skiperácké skúšky 23.5.2021
Termín: 23.5.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
22.
May
Skiperácké skúšky 22.5.2021
Termín: 22.5.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
16.
May
Skiperácké skúšky 16.5.2021
Termín: 16.5.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
15.
May
Corona Cup
Termín: 15.5.2021
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
9.
May
Skiperácké skúšky 9.5.2021
Termín: 9.5.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
8.
May
Mini skúšky vol. 4
Termín: 8.5.2021
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Roman Lukáč ml. (SK)
Povrch: umelá tráva
2.
May
Skiperácké skúšky 2.5.2021
Termín: 2.5.2021
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
1.
May
Mini skúšky vol. 3
Termín: 1.5.2021
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva