ZOZNAM UKONČENÝCH AGILITY PRETEKOV

23.
Jun 2024
Skiperácke skúšky 23.6.2024
Termín: 23.6.2024 - 23.6.2024
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok/tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
22.
Jun 2024
16.Ročník Jaklovských agility pretekov
Termín: 22.6.2024 - 23.6.2024
Miesto: Areál ŠK-Severan
Organizátor: ŠK-SEVERAN
Rozhodcovia: Erika Szoboszlay (HU)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
16.
Jun 2024
Storm Cup 2024
Termín: 16.6.2024 - 16.6.2024
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Eva Svobodová (CZ)
Povrch: umelá tráva
2.
Jun 2024
Júnové skúšky 2024
Termín: 2.6.2024 - 2.6.2024
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva
2.
Jun 2024
Popradské skúšky
Termín: 2.6.2024 - 2.6.2024
Miesto: Cvičisko AK Kamzík
Organizátor: AGILITY KLUB KAMZÍK, O. Z.
Rozhodcovia: Annamária Borovská
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
1.
Jun 2024
DROBNÉ DOBRÉ SKÚŠKY 2024
Termín: 1.6.2024 - 1.6.2024
Miesto: Cvičisko „Dobrý pes“, Janíkovské Role, Bratislava
Organizátor: Agility Dobrý pes
Rozhodcovia: Roman Lukáč. ml. (SK)
Povrch: tráva
25.
May 2024
Kvalifikačné preteky III. 2024
Termín: 25.5.2024 - 26.5.2024
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Jeremy Manno (BE)
Povrch: umelá tráva
18.
May 2024
PSÍ MAJÁLES 2024
Termín: 18.5.2024 - 19.5.2024
Miesto: Kynologický klub Rona, Krásna , Košice
Organizátor: AHK RONA
Rozhodcovia: Ágnes Tóth (HU)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
11.
May 2024
Kvalifikačné preteky II. 2024
Termín: 11.5.2024 - 12.5.2024
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Thora Van Der Stock (BE)
Povrch: umelá tráva
8.
May 2024
Skiperácke skúšky 8.5.2024
Termín: 8.5.2024 - 8.5.2024
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok/tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
4.
May 2024
EDIT CUP 2024
Termín: 4.5.2024 - 4.5.2024
Miesto: Údernícka 48, Handlová
Organizátor: Mestský kynologický klub Handlová
Rozhodcovia: Roman Hajnala (SK)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
1.
May 2024
Májové skúšky v Poprade
Termín: 1.5.2024 - 1.5.2024
Miesto: Cvičisko AK Kamzík
Organizátor: AGILITY KLUB KAMZÍK, O.Z.
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
28.
Apr 2024
Skiperácke skúšky 28.4.2024
Termín: 28.4.2024 - 28.4.2024
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok/tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
20.
Apr 2024
Kvalifikačné preteky I. 2024
Termín: 20.4.2024 - 21.4.2024
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Neil Ellis (GB)
Povrch: umelá tráva
1.
Apr 2024
Aprílové skúšky 2024
Termín: 1.4.2024 - 1.4.2024
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Roman Lukáč (SK)
Povrch: umelá tráva
1.
Apr 2024
Veľkonočný špeciál pre A2 a A3
Termín: 1.4.2024 - 1.4.2024
Miesto: Veľkonočný špeciál pre A2 a A3
Organizátor: AGILITY KLUB KAMZÍK, O.Z.
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: piesok s geotextíliou
17.
Mar 2024
Marcové skúšky 2024
Termín: 17.3.2024 - 17.3.2024
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Roman Hajnala (SK)
Povrch: umelá tráva
9.
Mar 2024
K sviatku žien 2024
Termín: 9.3.2024 - 9.3.2024
Miesto: Jazdecká škola Svet koní, 044 15 Vyšná Myšla
Organizátor: AHK RONA
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: piesok
2.
Mar 2024
Lord of the Winter IV. 2023/2024
Termín: 2.3.2024 - 3.3.2024
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Jan Egil Eide (NO), Tamás Tráj (HU), Angelika Brandl (AT)
Povrch: umelá tráva
18.
Feb 2024
Game of Judges 2024
Termín: 18.2.2024 - 18.2.2024
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Michala Tomić (RS), Sergio Sousa (PT), Laura Grosser (DE), Allan Carlsen (DK), Patrick Tunders (NL)
Povrch: umelá tráva
3.
Feb 2024
Lord of the Winter III. 2023/2024
Termín: 3.2.2024 - 4.2.2024
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Rene Blank (DE), Petr Pupík (CZ), Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva
20.
Jan 2024
Januárové skúšky 2024
Termín: 20.1.2024 - 20.1.2024
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: umelá tráva
15.
Jan 2024
Večerný špeciál pre A2 – 2024 I.
Termín: 15.1.2024 - 15.1.2024
Miesto: Greenfield Horses Stables v Hôrke
Organizátor: AGILITY KLUB KAMZÍK, O.Z.
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: piesok s geotextíliou
16.
Dec 2023
Decembrové skúšky 2023
Termín: 16.12.2023 - 16.12.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Roman Lukáč ml. (SK)
Povrch: umelá tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
2.
Dec 2023
Lord of the Winter II. 2023/2024
Termín: 2.12.2023 - 3.12.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Sari Mikkilä (FI), Alejandro Salas (ES), Roman Lukáč ml. (SK)
Povrch: umelá tráva
18.
Nov 2023
Shepapote Cup 2023
Termín: 18.11.2023 - 19.11.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Yujiro Michael Kawabata (JP)
Povrch: umelá tráva
12.
Nov 2023
Novembrový hurikán 2023
Termín: 12.11.2023 - 12.11.2023
Miesto: areál Kynologického klubu Rona v Krásnej
Organizátor: AHK RONA
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: piesok

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
12.
Nov 2023
Novembrové skúšky 2023
Termín: 12.11.2023 - 12.11.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
4.
Nov 2023
Lord of the Winter I. 2023/2024
Termín: 4.11.2023 - 5.11.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Sascha Grunder (CH), Bonnik Berthelsen (DK), Marko Mäkelä (FI)
Povrch: umelá tráva
29.
Oct 2023
Skiperácke skúšky 29.10.2023
Termín: 29.10.2023 - 29.10.2023
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok/tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
28.
Oct 2023
AGIHALLOWEEN 2023
Termín: 28.10.2023 - 29.10.2023
Miesto: Hala RSDC Pezinok
Organizátor: AGILITY DOBRÝ PES
Rozhodcovia: Sonja Mladek (AT), Juraj Ruža (SK), Roman Hajnala (SK) Iveta Lukáčová (SK), Roman Lukáč ml. (SK)
Povrch: umelá tráva
28.
Oct 2023
Skiperácke skúšky 28.10.2023
Termín: 28.10.2023 - 28.10.2023
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok / tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
22.
Oct 2023
Októbrové skúšky 2023
Termín: 22.10.2023 - 22.10.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Iveta Lukáčová (SK)
Povrch: umelá tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
15.
Oct 2023
OKTÓBER PES 2023
Termín: 15.10.2023 - 15.10.2023
Miesto: Kynologický klub Rona, Krásna , Košice
Organizátor: PSIE CENTRUM POZITIV
Rozhodcovia: Anita Szilagyi (HU)
Povrch: tráva
23.
Sep 2023
Majstrovstvá Slovenska v agility 2023
Termín: 23.9.2023 - 24.9.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Andres Virtanen (FI), Sonja Mladek (AT)
Povrch: umelá tráva
16.
Sep 2023
Septembrové skúšky 2023
Termín: 16.9.2023 - 16.9.2023
Miesto: Septembrové skúšky 2023
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Christian Wöss (AT)
Povrch: umelá tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
10.
Sep 2023
Skúšky v LM A1, A2 3x
Termín: 10.9.2023 - 10.9.2023
Miesto: Cvičisko Agility LIPTOV, Kamenné pole, 031 01 Liptovský Mikuláš
Organizátor: Agility LIPTOV
Rozhodcovia: Margaréta Kolelová (SK)
Povrch: tráva
10.
Sep 2023
Skiperácke skúšky 10.9.2023
Termín: 10.9.2023 - 10.9.2023
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok/ tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
2.
Sep 2023
Breed cup 2023
Termín: 2.9.2023 - 3.9.2023
Miesto: AK&KK HAFIK BRATISLAVA
Organizátor: AK&KK HAFIK BRATISLAVA
Rozhodcovia: Martina Končená (ČR)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
1.
Sep 2023
Majstrovstvá Slovenska detí a mládeže v agility 2023
Termín: 1.9.2023 - 1.9.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Iveta Lukáčová (SK), Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva
19.
Aug 2023
12.Ročník Východňarských agility pretekov
Termín: 19.8.2023 - 20.8.2023
Miesto: Areál ŠK-Severan, Jaklovce
Organizátor: ŠK-SEVERAN JAKLOVCE
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
19.
Aug 2023
Sunny Race RS & Otvorené Majstrovstvá Slovenska austrálskych plemien 2023 a 19. Majstrovstvá Slovenska Border kólií
Termín: 19.8.2023 - 20.8.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Jūratė Miliūnaitė (LT), Petra Vyplelová (CZ)
Povrch: umelá tráva
6.
Aug 2023
Leto s POZITIVOM
Termín: 6.8.2023 - 6.8.2023
Miesto: Kynologický klub Rona, Krásna, Košice
Organizátor: PSIE CENTRUM POZITIV
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva
4.
Aug 2023
Skúškový piatoček vol. 4
Termín: 4.8.2023 - 4.8.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva
29.
Jul 2023
Júlové skúšky 2023
Termín: 29.7.2023 - 29.7.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Pavol Roháček (SK)
Povrch: umelá tráva
8.
Jul 2023
Skiperácke skúšky 8.7.2023
Termín: 8.7.2023 - 8.7.2023
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok / tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
5.
Jul 2023
Skúškový špeciál pre A1 a A2 – 2023 II.
Termín: 5.7.2023 - 5.7.2023
Miesto: Cvičisko Agility klubu Kamzík
Organizátor: AGILITY KLUB KAMZÍK, O.Z.
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva
18.
Jun 2023
Júnové skúšky 2023
Termín: 18.6.2023 - 18.6.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: KYNOLOGICKÁ HALA RSDC, O.Z.
Rozhodcovia: Roman Hajnala (SK)
Povrch: umelá tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
17.
Jun 2023
Skiperácke skúšky 17.6.2023
Termín: 17.6.2023 - 17.6.2023
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: tráva/piesok

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
17.
Jun 2023
15. Ročník Jaklovských pretekov agility
Termín: 17.6.2023 - 18.6.2023
Miesto: Areál ŠK-Severan
Organizátor: ŠK-SEVERAN
Rozhodcovia: Lenka Pánková (CZ)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
4.
Jun 2023
Storm Cup & Oldies Cup 2023
Termín: 4.6.2023 - 4.6.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Sonja Frick (AT)
Povrch: umelá tráva
3.
Jun 2023
Skiperácke skúšky 3.6.2023
Termín: 3.6.2023 - 3.6.2023
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok / tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
27.
May 2023
Kvalifikačné preteky III. 2023
Termín: 27.5.2023 - 28.5.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Isabella Stefl (AT)
Povrch: umelá tráva
20.
May 2023
Májové skúšky 2023
Termín: 20.5.2023 - 20.5.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Roman Lukáč ml. (SK), Iveta Lukáčová (SK)
Povrch: umelá tráva
14.
May 2023
Skúškový špeciál pre A1 a A2
Termín: 14.5.2023 - 14.5.2023
Miesto: Cvičisko Agility klubu Kamzík
Organizátor: AGILITY KLUB KAMZÍK, O.Z.
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva
13.
May 2023
Skiperácke skúšky 13.5.2023
Termín: 13.5.2023 - 13.5.2023
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok/tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
6.
May 2023
Kvalifikačné preteky II. 2023
Termín: 6.5.2023 - 7.5.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Esa Muotka (FI)
Povrch: umelá tráva
30.
Apr 2023
Skiperácke skúšky 30.4.2023
Termín: 30.4.2023 - 30.4.2023
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok/tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
29.
Apr 2023
EDIT CUP 2023
Termín: 29.4.2023 - 29.4.2023
Miesto: Údernícka 48, Handlová
Organizátor: MESTSKÝ KYNOLOGICKÝ KLUB HANDLOVÁ
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
23.
Apr 2023
Skiperácke skúšky 23.4.2023
Termín: 23.4.2023 - 23.4.2023
Miesto: Nový Život – Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER BRATISLAVA
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SR), Martina Vakoničová (SR)
Povrch: Piesok / tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
15.
Apr 2023
Kvalifikačné preteky I. 2023
Termín: 15.4.2023 - 16.4.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Karel Havlíček (CZ)
Povrch: umelá tráva
9.
Apr 2023
Aprílové skúšky 2023
Termín: 9.4.2023 - 9.4.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Roman Hajnala (SK)
Povrch: umelá tráva
25.
Mar 2023
Marcové agility skúšky 2023
Termín: 25.3.2023 - 25.3.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Roman Lukáč (SK)
Povrch: umelá tráva
19.
Mar 2023
Marcové jumping skúšky 2023
Termín: 19.3.2023 - 19.3.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Iveta Lukáčová (SK)
Povrch: umelá tráva
4.
Mar 2023
Lord of the Winter IV 2022/2023
Termín: 4.3.2023 - 5.3.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Alexander Beitl (DE), Neil Ellis (GB), Iveta Lukáčová (SK)
Povrch: umelá tráva
11.
Feb 2023
Lord of the Winter III 2022/2023
Termín: 11.2.2023 - 12.2.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Jari Suomalainen (FI), Mark Fonteijn (NL), Roman Hajnala (SK)
Povrch: umelá tráva
7.
Jan 2023
Januárové skúšky 2023
Termín: 7.1.2023 - 8.1.2023
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Roman Hajnala (SK), Iveta Lukáčová (SK)
Povrch: umelá tráva
16.
Dec 2022
Skúškový piatoček vol. 3
Termín: 16.12.2022 - 16.12.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Roman Hajnala (SK)
Povrch: umelá tráva
3.
Dec 2022
Lord of the Winter II 2022/2023
Termín: 3.12.2022 - 4.12.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Bernd Hueppe (AT), Karel Havlíček (CZ), Roman Lukáč (SK)
Povrch: umelá tráva
12.
Nov 2022
Novembrové skúšky 2022
Termín: 12.11.2022 - 12.11.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Aneta Obrusníková (CZ)
Povrch: umelá tráva
5.
Nov 2022
Lord of the Winter I 2022/2023
Termín: 5.11.2022 - 6.11.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Stefanie Semkat (DE), Seppo Savikko (FI), Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva
29.
Oct 2022
Október Pes 2022
Termín: 29.10.2022 - 29.10.2022
Miesto: Kynologický klub Rona, Krásna, Košice
Organizátor: PSIE CENTRUM POZITIV
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva
22.
Oct 2022
Shepapote Cup 2022
Termín: 22.10.2022 - 23.10.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Anna Schönenberger (CH)
Povrch: umelá tráva
30.
Sep 2022
Skúškový piatoček vol. 2
Termín: 30.9.2022 - 30.9.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Juraj Ruža (SK)
Povrch: umelá tráva
15.
Sep 2022
Skiperácke skúšky 15.9.2022
Termín: 15.9.2022 - 15.9.2022
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
10.
Sep 2022
Majstrovstvá Slovenska v agility 2022
Termín: 10.9.2022 - 11.9.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Marko Mäkelä (FI)
Povrch: umelá tráva
3.
Sep 2022
War of clubs 2022
Termín: 3.9.2022 - 4.9.2022
Miesto: Výcvikový areál AK Nitra
Organizátor: Agility klub Nitra
Rozhodcovia: Kurt Ove Steinset (NO), Tomáš Glabazňa (CZ)
Povrch: tráva
2.
Sep 2022
Skiperácke skúšky 2.9.2022
Termín: 2.9.2022 - 2.9.2022
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
1.
Sep 2022
Septembrová Trojka 2022
Termín: 1.9.2022 - 1.9.2022
Miesto: Kynologický klub Rona, Krásna, Košice
Organizátor: PSIE CENTRUM POZITIV
Rozhodcovia: Aneta Obrusníková (CZ)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
1.
Sep 2022
Septembrové skúšky 2022
Termín: 1.9.2022 - 1.9.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Roman Lukáč (SK)
Povrch: umelá tráva
27.
Aug 2022
11. Ročník Východňarských agility pretekov
Termín: 27.8.2022 - 28.8.2022
Miesto: Areál ŠK-Severan
Organizátor: ŠK-SEVERAN
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva
26.
Aug 2022
Skúškový piatoček vol. 1
Termín: 26.8.2022 - 26.8.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Iveta Lukáčová (SK)
Povrch: umelá tráva
20.
Aug 2022
Sunny Race RS & Otvorené Majstrovstvá Slovenska austrálskych plemien 2022 a 18. Majstrovstvá Slovenska Border kólií
Termín: 20.8.2022 - 21.8.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Ayala Naor (IL), Zsuzsa Veres (PT)
Povrch: umelá tráva
14.
Aug 2022
EDIT CUP 2022
Termín: 14.8.2022 - 14.8.2022
Miesto: Areál za futbalovým štadiónom, Údernícka 48, Handlová
Organizátor: Mestský kynologický klub Handlová
Rozhodcovia: Margaréta Kolevová (SK)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
12.
Aug 2022
Skiperácke skúšky 12.8.2022
Termín: 12.8.2022 - 12.8.2022
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
6.
Aug 2022
Russell & Mudi cup 2022
Termín: 6.8.2022 - 7.8.2022
Miesto: TJ Jánovce
Organizátor: AK&KK Hafík Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Roháček (SK)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
17.
Jul 2022
Skiperácke skúšky 17.7.2022
Termín: 17.7.2022 - 17.7.2022
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
17.
Jul 2022
Letný Agility Špeciál 2022
Termín: 17.7.2022 - 17.7.2022
Miesto: Kynologický klub Rona, Krásna, Košice
Organizátor: PSIE CENTRUM POZITIV
Rozhodcovia: Anita Szilagyi (HU)
Povrch: tráva
26.
Jun 2022
Jumpingové Dvojskúšky 2022
Termín: 26.6.2022 - 26.6.2022
Miesto: Kynologický klub Rona, Krásna, Košice
Organizátor: PSIE CENTRUM POZITIV
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva
18.
Jun 2022
Storm Cup 2022
Termín: 18.6.2022 - 18.6.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Sonja Mladek (AT)
Povrch: umelá tráva
4.
Jun 2022
Kvalifikačné preteky III. 2022
Termín: 4.6.2022 - 5.6.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Bernd Hueppe (AT)
Povrch: umelá tráva
28.
May 2022
Drobné Dobré Skúšky
Termín: 28.5.2022 - 28.5.2022
Miesto: Betliarska ul., Bratislava, cvičisko ADP
Organizátor: Agility Dobrý pes
Rozhodcovia: Roman Lukáč (SK), Iveta Lukáčová (SK), Roman Lukáč ml. (SK)
Povrch: tráva
22.
May 2022
Skiperácke skúšky 22.5.2022
Termín: 22.5.2022 - 22.5.2022
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
21.
May 2022
Skiperácke skúšky 21.5.2022
Termín: 21.5.2022 - 21.5.2022
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
14.
May 2022
Kvalifikačné preteky II. 2022
Termín: 14.5.2022 - 15.5.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Karel Havlíček (CZ)
Povrch: umelá tráva
8.
May 2022
Májové skúšky 2022
Termín: 8.5.2022 - 8.5.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Iveta Lukáčová (SK)
Povrch: umelá tráva
1.
May 2022
Skiperácke skúšky 1.5.2022
Termín: 1.5.2022 - 1.5.2022
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
30.
Apr 2022
Aprílový Double 2022
Termín: 30.4.2022 - 30.4.2022
Miesto: Kynologický klub Rona, Krásna, Košice
Organizátor: PSIE CENTRUM POZITIV
Rozhodcovia: Annamária Borovská (SK)
Povrch: tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
30.
Apr 2022
Skiperácke skúšky 30.4.2022
Termín: 30.4.2022 - 30.4.2022
Miesto: Nový Život - Tonkovce
Organizátor: AK SKIPER Bratislava
Rozhodcovia: Pavol Vakonič (SK), Martina Vakoničová (SK)
Povrch: piesok, tráva

Výsledky z preteku nie sú k dispozícii.
23.
Apr 2022
Kvalifikačné preteky I. 2022
Termín: 23.4.2022 - 24.4.2022
Miesto: Kynologická hala RSDC, Pezinok
Organizátor: Kynologická hala RSDC, o.z.
Rozhodcovia: Rene Blank (DE)
Povrch: umelá tráva